Весняні туристичні пропозиції Херсонщини

На благодатний південь прийшла весна:

ozero2

Перші птахи, перша зелень, перші теплі сонячні дні – і вже так хочеться на природу. Південь є південь: тут і земля щедріша – збираємо по кілька врожаїв за сезон, і сонце яскравіше, і туристичний сезон розпочинається практично з перших днів весни. На території нашого краю величезна кількість природних комплексів з різноманітним рослинним та тваринним світом, гірськими породами, ґрунтами, кліматом і водами. Омивається область аж чотирма водоймищами — Чорним і Азовським морями, а також Каховським водосховищем та озером Сиваш. Отже, запрошуємо відвідати туристичні перлини Херсонщини, які смакуватимуть туристам весною.

На лівобережжі Дніпра простягаються Олешківські піски – єдина в Європі пустеля http://nppop.gov.ua/ .

o-piski

Унікальні куточки природи на Херсонщині – це біосферні заповідники.

Чорноморський біосферний заповідник – епіцентр гніздових, перелітних і зимових скупчень птахів в Північному Причорномор`ї (http://bsbr.ks.ua/ ),

0_6907e_397691b1_xxl

«Асканія — Нова» – єдина у світі ділянка первинного степу, яка ніколи не використовувалася для потреб сільського господарства. На заповідних землях можна зустріти американських бізонів, кафрських буйволів, сайгаків (найдавніші копитні, ровесники мамонтів), лам, шотландських поні, диких коней, муфлонів, страусів, верблюдів, антилоп, оленів, фазанів, павичів, рожевих пеліканів, чорноголових чайок і безліч лебедів (http://askania-nova-zapovidnik.gov.ua/ ).

a-n02

Також на Херсонщині є гарячі джерела: «Цілющий гейзер» (http://geyzer.ho.ua/ ) с.Облої Голопристанського району, «Лемурійське джерело» с.Григорівка Чаплинського району та на Арабатській Стрілці – унікальні за своїми природними і лікувальним властивостям і приваблюють чисельних туристів з усіх куточків України.

232

Серед переваг херсонського краю: екологічно чиста Дельта Дніпра, найбільший у світі рукотворний ліс — 100 тис. га. На акваторії Дніпра в місті Нова Каховка сьогодні працюють 2 яхт-клуби європейського класу «Maxim-Marine» (http://www.maxmarine.com.ua/ ) та «Катрин» (http://katrin.ks.ua ).

maxresdefault

В самому серці Цюрупинського лісу діють 2 кінні клуби Херсонщини «Grand-prix»(http://grand-prix-kherson.com/) та «Буцефал» (http://www.bucefal.ks.ua/ ), в яких професійно вчать азам верхової їзди, є можливість прогулятися верхи через ліс, відпочити в альтанці і посмажити шашлик.

grand-prix

grand-prix3-999x749

Справжні туристичні перлини краю – 4 національні природні парки: «Азово-Сиваський» (http://discoverkherson.com.ua/azovo-sivashskiy-natsionalniy-prirodniy-park ), «Олешківські піски» (http://nppop.gov.ua/ ), «Джарилгацький» (http://discoverkherson.com.ua/dzharilgach ), «Нижньодніпровський».

19

Херсонщина активно розвиває сільський туризм і є одним з лідерів в Україні за цим видом відпочинку. Цьогорічного весняного сезону нові програми відпочинку готує етнографічно-екологічний музей під відкритим небом – історико-розважальний комплекс «Зелені Хутори Таврії» (http://hutora.com.ua/ ).

zht1_1920x700

На базі зеленого туризму «Дельта Дніпра» (http://deltadnipra.com/ ) є всі можливості для рибалки, проводяться змагання з риболовлі.

u-eymigocii

Цікаві туристичні пропозиції пропонують бази та садиби зеленого туризму «Чумацька криниця» (http://ck.ks.ua/), «Чайка» (http://www.chayka.kherson.ua/), «Славутич» (http://slavutich.kherson.ua/), «Рибацький хуторок» (http://r-hutorok.com.ua/), «Білі зорі» (http://www.bilizori.com.ua/ ), «Рибальський стан» (http://www.rybalsky-stan.com.ua/), «Рибальський хутір» (http://www.ribhutor.com.ua/), «Марійкіна садиба» (http://sadyba.ks.ua/), «Збур’ївський кут» (http://zburkut.com.ua/), База «Водний лабіринт» (http://www.baidarka.kherson.ua/), Еко-парк «Всього-свого» (http://www.more.ks.ua/green-tourism/25), еко-селище «Радуга» (http://ursulenko.com/), та багато інших.

В заміському полікультурному туристичному центрі «Чайна тиша» (http://ivanovka.org/) поряд з Ягорлицькою затокою в селі Іванівка Голопристанського району природа поєднала чотири стихії: море, ліс, безкраї степи і справжню пустелю.

ifsy5wwoeuk

На Дніпровському лимані в с.Станіслав Білозерського району розкинулися кручі, що вражають своїми просторами та краєвидами туристів.

xldqs3sbu7w

Для прихильників винного туризму проведення дегустацій пропонує виноробне господарства князя П.М. Трубецького Бериславського району (http://vina-trubetskogo.com.ua/), дім марочних коньяків «Таврія» м.Нова Каховка (http://www.tavria.ua/), сімейна виноробня «Курінь» с.Степанівка Білозерського району (http://kurin.com.ua/) та ряд інших.

dxykhoguqzi

10923598_648587828596488_1437159489268563585_n

Туристи із задоволенням долучаються до вивчення таємниць історії: численні скіфські кургани, античні городища, залишки турецьких укріплень, козацькі хрести, багато чисельні храми.

wphkoaoqruy

sjevkgdy1ei

Цікавими історичними об’єктами є Кам’янська та Олешківська Січі.

7ftuyrjpdha

rbrzhtersag

Зростанню привабливості області сприяє і насичений фестивальний календар Херсонщини — міжнародний фестиваль театральних прем’єр «Мельпомена Таврії», «Таврійські хутори», фестиваль південного колориту, їжі та емоцій «Тишо-Тишо фест» та багато інших.

fly_ndm_agency_2016-3-light

Все це лише маленька частина того, що пропонує Херсонщина своїм гостям.