Анонс «Таврійський ярмарок» та «Чумак-Фест», Нова Каховка

XХІ всеукраїнська виставка-ярмарок «Таврійський ярмарок»

Найбільший ярмарок Півдня України з 23 по 26 вересня у місті Нова Каховка!

Тематичні розділи ХХІ всеукраїнського  «Таврійського ярмарку» – продукти харчування, промислові товари, будівельна індустрія, агропромисловий комплекс, народні майстри тощо.

Продукцію власного виробництва і товари провідних компаній України будуть представляти більше 180 учасників з 19 областей України (Херсонська, Миколаївська, Одеська, Харківська, Івано-Франківська, Київська, Житомирська, Дніпропетровська, Закарпатська, Запорізька, Полтавська, Вінницька, Тернопільська, Кіровоградська, Львівська, Хмельницька, Черкаська, Рівненська, Чернігівська).

Виставка-ярмарок «Таврійський ярмарок» буде складатися з двох частин – експозиційної (виставкові павільйони товарів і послуг підприємців і підприємств України) і торгової алеї. Традиційно свято ярмарки проходить в День міста Нова Каховка і супроводжується культурно-масовими заходами на будь-який смак – від авторських конкурсів до фестивалю громад Каховського району «Чумак-Фест», де кожен знайде собі відпочинок і розваги для душі!

Завітайте до нас, пориньте у світ веселого і різнобарвного святкового «Таврійського ярмарку» і Ви назавжди полюбите його, як любимо ми його – цей феєричний і нестримний шквал емоцій і позитиву!

Детальна інформація на сайті: www.yarmarok.ks.ua

Офіційна сторінка Фейсбук:    https://www.facebook.com/yarmarok.ks/

 

Фестиваль громад Каховського району «Чумак-Фест»

Фестиваль громад Каховського району «Чумак-Фест» 24-25 вересня разом з найбільшим на Півдні України «Таврійським ярмарком» у місті Нова Каховка!

Головні локації і заходи фестивалю:

  • Концертні програми (вокальні, інструментальні, танцювальні);
  • Національні страви європейських країн, дегустації тощо;
  • Майстер-класи (авторські, сучасні, екологічні, стародавні, кулінарні);
  • Презентації громад, тематичні фотозони у чумацькому стилі;
  • Спортивні змагання, показові виступи, авторські конкурси;
  • Чумацькі ігри, гастрономічні чемпіонати, фаер-шоу тощо.
2021-09-15T18:35:27+03:00