Адрес: Херсонская обл., г. Олешки, ул.Гвардейская, 101а

Телефоны: (097) 22-78- 488; (050) 68-77- 011

https://panataman.com.ua

Пан Атаман

Пан Атаман – ресторан авторської української кухні.

Ресторан Пан Атаман – це заклад з українським характером та душею! Відчуйте справжній колорит Південної кухні України в ресторані, який розташований в історично значимій частині Херсонщини – Олешках! Кожна страва від бренд-шефа ресторану – це унікальне поєднання українських традицій та сучасний погляд на кулінарну майстерність.

Шеф-бармен закладу пропонує насолодитися ексклюзивними напоями за власною рецептурою: авторські лимонади, домашній квас, свіжі овочеві коктейлі та «міцні» козацькі напої власного виробництва. Ідеальне доповнення до смачних страв та «панського» відпочинку!

В ресторані Пан Атаман можна відпочити не лише «смачно», а й цікаво! Кожного місяця у Пана проходять унікальні та цікаві заходи:

  • Майстер класи від бренд-шефа;
  • Гастрономічні тури в ресторані;
  • Дегустації вишуканих вин та фермерських сирів;
  • Презентація страв з локальних продуктів;
  • «Вечори Гурманів»;
  • Фестиваль #КазанМангал;
  • Інші тематичні заходи.

Досвідчена команда ресторану Пан Атаман допоможе створити особливу атмосферу у визначні для вас дні! Святкуйте весілля, день народження чи ювілей, а ми подбаємо, аби все було досконало! До того ж ви можете обрати послугу кейтерингу, та насолоджуватися першокласним сервісом від команди Пана Атамана будь-де.

Досконалість, вишуканість, багатство смаків та щирість, гостинність і доброзичливість. Саме такими словами можна описати ресторан Пан Атаман! Обов’язково завітайте у цей унікальний заклад!

Пан Атаман запрошує у гості!

м. Олешки (Цюрупинськ) вул. Гвардiйськa, 101 А
(097) 22-78- 488; (050) 68-77- 011
panataman.com.ua
Facebook — facebook.com/pan.ataman.kherson
Instagram – pan_ataman_restaurant

2018-02-02T12:54:39+02:00